KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16326204

nr 1632 6204

Jean-Pierre Vielfaure

(1930-2015), Frankrike

Blandteknik, Signerad, daterad 64,34x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juli 2024
kl 20:02:08

Jean-Pierre Vielfaure

Läs mer om Jean-Pierre Vielfaure